O firmie

O firmie

01

Nasza Historia

Nasza przygoda z detailingiem zaczęła się od mojej pasji do aut. W 2016r. Pragnąc rozwijać swoją wiedzę i umiejętności zapisałem się na kurs detailingowy.

Z rodzinnego garażu zrobiłem mini studio, gdzie szlifowałem umiejętności. Rodzina, przyjaciele, znajomi zaczęli zwracać się z próba o odświeżenie auta, a widząc wspaniałe efekty polecali swoim znajomym.

Po tych doświadczeniach razem z tatą zapragnęliśmy rozwijać się jeszcze bardziej, dodatkowe szkolenia i wiedza zdobyta utwierdzały nas w przekonaniu że chcemy to robić na większą skale .

2020 rok był najbardziej przełomowy zaczęliśmy współpracę z Gyeon Quarz największym na świecie producentem kosmetyków samochodowych. Dzięki tej współpracy jesteśmy jednym z nielicznych którzy mogą używać bardzo mocne certyfikowane powłoki ceramiczne 9H. Z każdym dniem jesteśmy potężniejsi klienci wracają z zdwojoną siłą.

02

Detailng – czy warto?!

Auto detailing, jest czynnością opierającą się na starannym i wieloetapowym czyszczeniu całego samochodu. Od wnętrza po karoserię. W ramach tej usługi wykonuje się także kompleksowa renowacje samochodu.. W trakcie pracy usuwa się zatem drobne defekty, takie jak przebarwienie lakieru czy delikatne zarysowania. Tym kosmetycznym zabiegom mogą być poddawane zarówno nowe, jak i starsze pojazdy

WYBÓR NASZYCH KLIENTÓW

%

Pakiet WNĘTRZE

%

Pakiet RENOWACJA I ZABEZPIECZENIE LAKIERU

%

Pakiet MYCIE DETAILINGOWE ORAZ WNĘTRZE